23.9.2007 / Club Show Results
Riesenschnauzer Schwarz
313 OTIS BOANERGOS TSARSKIY PODAROK 1
O: JCH UA Dgentli Bon Etual Nuar M: Otis Boanergos Siesta
Chov: Lukyanenko Andrey
PSI třída dorostu / RÜDE Jüngstenklasse
241 Rich Riesen´s Ramble Tamble vn1
O: Tip Champ Of the Neighbourhood M: Asia - N Dei Demoni Neri
Chov: Kusk Larsen, Tanja
242 Yan Bitt Box vn2
O: St. Brillant Radinie M: Pretty Polly Radinie
Chov: Matuška Jiří,
PSI třída mladých / RÜDE Jugendklasse
243 Cameron Venduno ---
O: ICH.Eagle v.Kossower Land M: ICH.Cheynee Sluneční paprsek
Chov: Vendula Novotná
244 GENTLY BORN Hunny Gold v1, cajc
O: Gently Born Never Give Up M: Gently Born Orchidee Noire
Chov: Vlasova Anna
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
245 Art of Noire Med-Dog's vd
O: Drakkar Noire Nergal,Int.Ch,IP M: Puma z Tartaku,Ch.Pl,IPO-II
Chov: Piotrowski Jacek
246 DANTON z Tartaku ---
O: Intch.ch. Pl., Ch. SK, Ml. Ch. Ontario z Tartaku M: Ch. Pl. PRIMA z Tartaku
Chov: Joanna Frycze
247 Gently Born Heart Breaker v1, cac, čkš, klubový vítěz, bob, bis
O: Gently Born Never Give Up M: Gently Born Orchidee Noire
Chov: Vlasova Anna
248 Gianteros Hocus Pocus v2, r.cac, r.čkš
O: Gloris Unconditional Love M: Gianteros Abracadabra
Chov: Solbakken Mette
250 IKAROS RADINIE vd
O: Norris v.d. Satans Meute M: Neat Nelly Radinie
Chov: H+Z Glanznerovi
251 MILAN ASTERNIGER Jamag-ol v3
O: ICH.Prisco z Tartaku M: Jr.Ch.Pl,Ch.Pl, Gray Jamag-Ol
Chov: Janusz Magdziarek
252 WONDERFULL WALK SUPERSTAR v4
O: Scg. Jch. Gently Born Expect the Best M: Int. Ch. Wonderfull Walk Desire
Chov: Wonderfull Walk Kennel
PSI třída otevřená / RÜDE Offene Klasse
253 Carbon Bright ze Sluneční verandy v3
O: Increase Speed Triumetal M: Queen of Spades Triumetal
Chov: Radmila Volná,
254 Excalibur Radinie v1, cac, čkš
O: Ontario z Tartaku M: Frejsi Bitt Box
Chov: H.+Z.Glänznerovi
255 MÁTRASZÉPE ZYAN v2, r.cac, r.čkš
O: Mátraszépe Orpheus Ch. M: Kanix King's Mistress
Chov: Sándor, Ildikó H
256 Velazquez Hanno Veto vd4
O: Mister Johny Hanno Veto M: Kirke Hanno CS
Chov: Ing. Hana Pospíchalová,
PSI třída pracovní / RÜDE Gebrauchshundeklasse
257 PRISCO z Tartaku ---
O: W.W, Ch.E, Greco de Pichera M: Ch. Pl. Gloris Raspberry Jam
Chov: Joanna Frycze,
258 ST.BRILLANT Radinie v1, cac, čkš
O: Brillant Radinie M: Frejsi Bitt Box
Chov: Helena a Zdeněk Glänznerovi
259 Uragan von Elberfeld v2, r.cac, r.čkš
O: Ferro von Elberfeld M: Amber von Elberfeld
Chov: Martina Moormann
PSI třída šampionů / RÜDE Championklasse
260 Dark Daemon Triumetal v3
O: Gloris Remix M: Jessica Sarah Radinie
Chov: Ing. Jaroslava Slačková
261 TERCO de Pichera v1, cac, čkš
O: Greco de Pichera M: Guy de Pichera
Chov: Giner Barat, Valencia, Španělsko
262 ZEFYR RADINIE v2, r.cac, r.čkš
O: Gloris Remix M: Jessica Sarah Radinie
Chov: Glanznerovi Zd.+Helena Ing.
PSI třída veteránůi / RÜDE Veteran Klasse
263 Hard Rock Triumetal v1
O: ICH.Brillant Radinie M: CH.Sasvari Vanessa
Chov: Ing.Jaroslava Slačková
FENY třída štěňat / HÜNDINNEN Welpenklasse
264 Demi Moore ze Sluneční verandy 1
O: Uragan von Elberfeld M: Kassandra Triumetal
Chov: Radmila Volná
FENY třída dorostu / HÜNDINNEN Jüngsteklasse
265 FREYA NERGAL ---
O: Ch. Gently Born Never Give Up M: Ch. Aurora Nergal
Chov: Gromadzik, Magdalena
266 Inyala von Blackmoore vn2
O: Hatten´s Levi by Frankenfurt M: Etienne von Blackmoore
Chov: Müller Heike
267 Otis Boanergos Severnoe Siyanie vn1
O: Dgentli Bon Etual Nuar M: Otis Boanergos Hafiz
Chov: Lukyanenko Tatyana
268 Rich Riesen´s Lookin`For A Reason vn3
O: Tip Champ Of The Neighbourhood M: Asia - N Dei Demoni Neri
Chov: Kusk Larsen, Tanja
FENY třída mladých / HÜNDINNEN Jugendklasse
269 ATENA Dyas v3
O: Laser De Che Quin Gos M: Izabela Neiro Garden
Chov: Grabalowski Andrzej
270 Carmen Venduno vd
O: Eagle v.Kossower Land M: Cheynee Sluneční paprsek
Chov: Vendulka Novotná
271 Check mate of Royal's Island v2
O: York Star Radinie M: Ch.Angi's Littel Lady of Royal
Chov: Britta Voigt
272 Crazy Lady of Royal´s Island v4
O: York Star Radinie M: Angi ´s Little-Lady of Royal´s Island
Chov: Voigt, Britta
273 DEBRA Z BEDÝNKY vd
O: Ch. Rus Astershvarc Yuventus M: Ch. Aira z Bedýnky
Chov: Blatonová, Frantiska
274 Ginni Wessely vom Lobbachtal v1, cajc
O: Blizzard von der Talmühle M: Roma vom Lobbachtal
Chov: Zwingergemeinschaft: Sentiwany-RothWagenbacherweg
FENY mezitřída / HÜNDINNEN Zwischenklasse
275 Atheena Med-Dog's vd
O: Drakkar Noire Nergal M: Puma z Tartaku
Chov: Jacek Piotrowski
276 CINDA Z LIBĚJOVICKÉHO PARKU vd4
O: Mister Johnny Hanno Veto M: Bára Strážce Jakuba
Chov: Kieweg Karel
277 GENTLY BORN ULTRA SHIC v1, cac, čkš, klubový vítěz
O: Gently Born Never Give Up M: Gently Born Great to Fame
Chov: Vlasova Anna
278 Gianteros Sim Sala Bim vd
O: Gloris Unconditional Love M: Gianteros Abracadabra
Chov: Solbakken Mette
249 Greatest Hits od Nevskog v2, r.cac, r.čkš
O: Matraszepe Famous Favorit M: Bells Best Baby As Nevskog
Chov: Petrovic-Juelich Marina
279 Happyness von Blackmoore v3
O: Prekursor z Tartaku M: Etienne von Blackmoore
Chov: Müller Heike
280 Karla Neiro Garden ---
O: Laser De Che Quin Gos M: GRIGUS Sea SHell
Chov: Marcel Horvath,
281 WONDERFULL WALK SHREW vd
O: Scg. Jch. Gently Born Expect the Best M: Int. Ch. Wonderfull Walk Desire
Chov: Wonderfull Walk Kennel
282 WONDERFULL WALK SWITCH vd
O: Scg. Jch. Gently Born Expect the Best M: Int. Ch. Wonderfull Walk Desire
Chov: Wonderfull Walk Kennel
FENY třída otevřená / HÜNDINNEN Offene Klasse
283 CASSI z Polabí Boner vd3
O: Alex Arabona M: Cathy Bitt Box
Chov: Eva Benešová,
284 Dgentli Bon ROSEMARY v2, r.cac, r.čkš
O: Hip Hop de Candamo M: Dgentli Bon GWENDOLINE
Chov: Anna Vlasová,
285 GREISY VĚČNÝ RIVAL v1, cac, čkš
O: I.CH. Ewers Bitt Box M: I.CH. Illusion Triumetal
Chov: Věra Fialová,
286 JAMELIA NEIRO GARDEN ---
O: Ch. Elan De Pichera M: VWW. Grigus Sea Shell
Chov: Marcel Horváth, Jamník 196, 053 22, SP.N.Ves, SK
FENY třída pracovní / HÜNDINNEN Gebrauchshundeklasse
287 Charlotte Pip Strážce Klidu v2, r.cac, r.čkš
O: Leo v. Hatzbachtal M: Brita Vyar cs.
Chov: Jana Malinská
288 Ilusion Chov Pauli vd
O: Ewers Bitt- Box M: Briska Vlasam
Chov: Juraj Paulík
289 POLKA Dyas v1, cac, čkš
O: Laser De Che Quin Gos M: Berendey Chezarina
Chov: Grabalowski Andrzej
290 Poli ze Šternberské strže v3
O: Perseus Rex Radinie M: Nirra ze Šternberské strže
Chov: Zdeňka Stránská
291 Twixey Bitt Box v4
O: Ewers Bitt Box M: Prety Polly Radinie
Chov: Jiří Matuška,
FENY třída šampionů / HÜNDINNEN Championklasse
292 Asia - N Dei Demoni Neri v3
O: Quid - N Dell Aprusa M: Upa De Pichera
Chov: Napolano, Raffaele - Italy
293 Flame Von Der Talmühle v2, r.cac, r.čkš
O: Champ Von Der Jasmin Vom Scholss Sindlingen
Chov: Weilbacher, Gerhard - D
294 GENTLY BORN YOUSEFULL FIND v1, cac, čkš
O: Gently Born Lexus M: Gently Born Greatfull to You
Chov: Vlasova Anna
295 KOBRA z Wilczej Skarpy vd4
O: CH-RUS-BL-MLD, IPO-I Gloris Fidel M: MłCh.PL, Ch.PL Jarisa z Wilczej Skarpy
Chov: Maria Jolanta Kika,
296 Nellis Fandango ---
O: Int. Ch. Dobrynya Nikitich M: Int. Ch. Dike Nergal
Chov: Olga Kopieniak Zimowa
297 Venus - N Dei Demoni Neri ---
O: Atilla - N Dei Demoni Neri M: Alishia - N
Chov: Napolano, Raffaele - Italy
FENY třída veteránůi / HÜNDINNEN Veteran Klasse
298 Fancy Bitt Box ---
O: Zoco de Clotet M: Caith Bitt Box
Chov: Jiří Matuška
299 Fatima Pi-Fa z Vrbna vd1
O: Brix z Vysokého M: Catty z Pi-Fa
Chov: D.Bednářová,
Riesenschnauzer Pfeffersalz
PSI třída mladých / RÜDE Jugendklasse
300 Cevin Chov Pauli ---
O: Skansen's Rasputin Ignorant M: Alessandra Vzpomínka
Chov: Juraj Paulík
301 Lanzelott v. Schloss Letitia vd1
O: Atlas v.terra Baloun mult. Cha M: Desiree v.Schloss Letitia Klu
Chov: Heidi Emmrich/Heinz Nolte
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
302 Bosambo Astronaut diskvalifikace
O: Skansen´s Rasputin Ignorant M: Pyoche v. Winriks Hof
Chov: Suchá Miroslava
PSI třída otevřená / RÜDE Offene Klasse
303 Anton vom Rangau vd1
O: Arpad vom Moorredder M: Gretel von Alten Herrenwyk
Chov: Gudrun Härtel
PSI třída šampionů / RÜDE Championklasse
304 Z ERIDANU DOG LOVE ENZO FERARRI v1, cac, čkš, klubový vítěz, bob
O: Skanzens Rasputin Ignorant M: Abdul Alcanzar Una Eestrela
Chov: Georgína Langová ,
PSI třída veteránůi / RÜDE Veteran Klasse
305 Sandro v.Moisburger Berg ---
O: Eycko v.Argosstolz M: Amsel v.d.Eilenfriede
Chov: Rüdiger Förste
FENY třída mladých / HÜNDINNEN Jugendklasse
306 Leda-Luies v. Schloss Letitia ---
O: Atlas v.terra Baloun multi. C M: Desiree v. Schloss Letitia PSK
Chov: Heidi Emmrich/Heinz Nolte
FENY mezitřída / HÜNDINNEN Zwischenklasse
307 HEPPY-CHERRYL VĚČNÝ RIVAL vd1
O: Skansens Rasputin Ignorant M: CH. D Sandra Věčný Rival
Chov: Fialová Věra Volárna 13 280 02 Kolín
FENY třída otevřená / HÜNDINNEN Offene Klasse
308 ARWEN Ignorant v1, cac, čkš, klubový vítěz
O: Skansens Rasputin Ignorant M: Z Eridanu Princess Mate Marit
Chov: Dominika Žočková
309 Z ERIDANU DOG LOVE ELIZABETH QUEEN vd2
O: Skanzens Rasputin Ignorant M: Abdul Alcanzar Una Estrela
Chov: Georgina Langová,Mužla 680