Mittelschnauzer Pfeffersalz
PSI třída mladých / RÜDE Jugendklasse
207 Ferdinan Newcomer ---
O: Grey Tetis Druzhok For Mollerh M: Ferdinan Khalinda
Chov: Kuukkanen Heli,
208 Grand Sen (FCI) ANGEL v1, cajc
O: Ch.Rus Ankor Kurazh Bombastik M: Ch.Pl Sen-Zhermen Matritsa
Chov: M i G Patokofiar
209 Grey Tetis Freestyle d
O: Grey Tetis European Top Style M: CH UA Jolly Music Grand Calvera
Chov: Kalinichenko Galyna
212 Orea v. Schloss Letitia vd
O: Sami v. Schloss Letitia Psk K M: Cinnofee v. Schloss Letitia
Chov: Heidi Emmrich/Heinz Nolte
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
210 Jaspis v. Schloss Letitia vd3
O: Astrums Jackson M: Naomi v. Schloss Letitia
Chov: Heidi Emmrich/Heinz Nolte
211 Nois Epoha Rockefeller v2, r.cac, r.čkš
O: Stahlkriegers Magnum Force M: Nois Epoha Jasna
Chov: M.G. Sorochkina,
312 Ravel vom Achterplätzchen v1, cac, čkš
O: CH Centara Outback Jack M: CH Othilie vom Achterplätzchen
Chov: Edith u. Stefanie Schön
PSI třída otevřená / RÜDE Offene Klasse
213 Bravo Jackir v
O: Corry Bohemia Top Star M: Happy Day Grand Calvera
Chov: Irena Jackmannová
214 Dare Dandy Alarm Beskyd v3
O: ICH. Hosszubereki-Császár Gamma Mera Team M: ICH. Loving Lincy ze Záhrabské
Chov: Lenka Fajkusová
215 De Luxe Design Alarm Beskyd v4
O: Hosszubereki Csaszar Gamma Mera Team M: Loving Lincy ze Záhrabské
Chov: Lenka Fajkusová
216 Eldorádo Imoona ---
O: Jasper Pepper Grand Calvera M: Bellatrix Star Imoona
Chov: Petra Bajerová,
217 Grand Sen (FCI) AZAR v2, r.cac, r.čkš
O: Ch.Rus Ankor Kurazh Bombastik M: Ch.Pl Sen-Zhermen Matritsa
Chov: M i G Patok
218 Mohner's Xavier v1, cac, čkš
O: Jetaime Talhi Majorforce M: Mohner's Outsider In Space
Chov: Jorgensen,Helle,Danmark
PSI třída pracovní / RÜDE Gebrauchshundeklasse
219 Aram Borůvka vd1
O: Ave Concorde Mont Blanc M: Aja Ořechov
Chov: Daniela Borůvková
PSI třída šampionů / RÜDE Championklasse
220 Endemit od Kobylího potoka vd4
O: Zorba Calvera av Serjas M: Coronella od Kobylího potoka
Chov: Andrea Nytrová
221 Ervin ze Vasckých luhů v2, r.cac, r.čkš
O: WW.Artú-PS M: Brixa ze Vsackých Luhů
Chov: Radomír Pavlíček,
222 Grey Tetis European Top Style v3
O: CH UA Grey Tetis Vinny PpuheM: INT.CH Grey Tetis West Lady
Chov: Kalinichenko Galyna
223 Mohner's Titan v1, cac, čkš, klubový vítěz, bob
O: Felice Di Steven M: Mohner's Outsider In Space
Chov: Jorgensen, Helle, Denmark
FENY třída štěňat / HÜNDINNEN Welpenklasse
224 Acaire Kirké Gloria Leones 1
O: CH Zorba Calvera Av Serjas M: CH Infinity Pepper Grand Calve
Chov: Michaela Zubrická,
FENY třída mladých / HÜNDINNEN Jugendklasse
225 Franka Chapiro vd2
O: Celowie Chapiro M: Viacirka's French Kiss
Chov: Degroot, Alfons & Simone
226 Future Favourite Alarm Beskyd v1 cajc
O: Ankor Kurazh Bombastik M: Alisa Srdce Beskyd
Chov: Lenka Fajkusová,
FENY mezitřída / HÜNDINNEN Zwischenklasse
227 Buffy Vampire Pilsner Top vd
O: Hossubereki Csaszar Zar M: Alissa Rezlark
Chov: Hana Kružliaková
228 Elegant Eunice Alarm Beskyd v3
O: Ch. Ankor Kurazh Bombastik M: Ch. Britle Bambi Alarm Beskyd
Chov: Lenka Fajkusová
229 Grand Sen (FCI) ANAIS v4
O: Ch.Rus Ankor Kurazh Bombastik M: Ch.Pl Sen-Zhermen Matritsa
Chov: M i G Patok
230 Princess Peggie Grand Calvera v1, cac, čkš
O: Corry Bohemia Top Star M: Mohner's Outlaw
Chov: Denisa Havelková
231 Von Stocker's Euro Connection v2, r.cac, r.čkš
O: Von Stocker's The Jig Is Up M: Von Stocker's Das Ist Allus
Chov: Lucille Warren, USA
FENY třída otevřená / HÜNDINNEN Offene Klasse
232 Gaudeamus Lumina v3
O:.Gaudeamus Graf Purple M: Baroness-Bella ze Záhrabské
Chov: Ostrander S.+Caswell Heidrun
233 Grey Tetis Sofia Kyevskaya v2, r.cac, r.čkš
O: INT.CH Trels Esquire Frederick M: CH UA Grey Tetis Zaimy
Chov: Kalinichenko Galyna
234 JACINTH PEPPER Grand Calvera v1, cac, čkš
O: Ch. Zorba Calvera av Serjas M: Ich. Mohner´s Outlaw
Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ
FENY třída šampionů / HÜNDINNEN Championklasse
235 Doriana Jarní květ v3
O: ICH.Ave Concorde Mont Blanc M: Andy Hrádek v Kyjích
Chov: Jaroslava Zahradníková
236 Infinity Pepper Grand Calvera v2, r.cac, r.čkš
O: Ich. Felice Di Steven M: Ch. Haaf Pepper Grand Calvera
Chov: Denisa Havelková,
237 Miss Miracle Grand Calvera ---
O: Jetaime Talhi Majorforce M: Mohner's Outlaw
Chov: Denisa Havelkova,CZ
238 Top Target Family Jewel v1, cac, čkš, klubový vítez
O: Top Target Paragon M: Top Target Felichita
Chov: Natalia O. Sviridova,
239 Viacirka's High Costs v4
O: Casso's Grev Sixten Sparre M: Trixy Chapiro
Chov: Pedersen, harald & Lotte
FENY třída veteránůi / HÜNDINNEN Veteran Klasse
240 Mohner's Incasso Juno v1
O: Casso's Baldur M: Bombe
Chov: Jorgensen, Helle Maj