Zwergschnauzer Pfeffersalz
PSI třída štěňat / RÜDE Welpenklasse
112 Arcon Moon Bohemia Asmar ---
O: In-Petto De Gabritho M: Goldie Hawn z Marzemu
Chov: Jiří Dráb,
113 I am for You z Marzemu 1
O: CH.Honza-Dutch v.d.N'Oppasser M: ICH.Grace Kelly z Marzemu
Chov: Martina Zemanová
PSI třída dorostu / RÜDE Jüngstenklasse
114 Yakuba Yan Astronaut vn1
O: ICH.In-Petto de Gabritho M: ICH.Juliette Ernst Astronaut
Chov: Miroslava Suchá,
PSI třída mladých / RÜDE Jugendklasse
115 BELLO FIGO Hajan Polonia FCI odstoupil
O: CH Sasquehanna Harcerz M: INT CH, Multi CH A`Alaya Zaria Hajan Polonia
Chov: H. Janiszewska,
116 Bourbon Perfect gift v1, cajc, bob
O: ICh.In-Petto De Gabritho M: Ch.Ice Princes Fergie Semerádovic lupínek
Chov: Gabriela Rývorová
117 Eos Rauhteufelchen v2
O: CH. Little Buddha v. Erbhof M: Valentina Toy les Amis du Channel
Chov: Kerstin Heftenberger, Německo
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
118 Absolut Perfect gift v1, cac, čkš
O: Mátraszépé Nutcracker M: Ice Princes Fergie Semerádovic lupínek
Chov: Gabriela Rývorová,
119 Brit Nebia v2, r.cac. r.čkš
O: Matraszepe Nutcracker M: Igita Astronaut
Chov: Renáta Kvasilová
120 Gregory Rezlark ---
O: Blythewood Ranger M: Claudia Rezkark
Chov: Ing.Larisa Rezková
121 His Eminence Rezlark v3
O: Zeb-Dutch v.d.N`Oppasser M: Ave Maria Rezlark
Chov: Ing.Larisa Rezkova
PSI třída otevřená / RÜDE Offene Klasse
122 Empire Creator At Moldau North v2 , r.cac. r.čkš
O: Galaxy's Majestic Murph M: Empire's Chyna Moon
Chov: Vicky & Gregory Stephens, Canada
123 Honza - Dutch v.d. ´N Oppasser v1, cac, čkš, klubový vítěz
O: Justin-Star v.d.N‘Oppasser
M: Echolade Dutch Treat
Chov: W.M.Nouwen,
124 IAMALIVE-PS DEL GUIDANTE v
O: Ch Wonderfullaplause M: Hipnotic-ps Del Guidante
Chov: Leonardo kunderfranco
125 Kaspelix Came Time v3
O: Maximin Over the Moon M: Falkendal´s Wicked Lady
Chov: Maria Engström Švédsko
126 Tajinastes Directo Al Grano v4
O: RiseparkSent To Tajinastes M: Tajinastes Tequila
Chov: Luis Eduardu
127 Solimans Hit the Road Jack ---
O: Helars Napoleon Special M: Solimans Nice leading lady
Chov: Grethe Hansen
PSI třída šampionů / RÜDE Championklasse
128 Ergo Sum Knížete Sternenhocha ---
O: Ch. Victory Flash Moldau North M: Ich. Borgia Lucretia Knížete Sternenhocha
Chov: Katerina Cechova
129 HILDEBERT'S XCLUSIVE vd
O: Benefit Rezlark M: Hildeberts Jazz Queen
Chov: Inara Lancmane
130 ICH.Total Sam Drofa ---
O: Champ., USA, Can.,PL, Empire´s Weekend Warrior M: ICH.Lilly Marlene Drofa
Chov: Jaroslava Drožová
131 ICh Ugly Duckling's Playboy ---
O: Ch. Chelines El-Pescadilla M: Ch. Ugly Duckling's Halfpenny
Chov: Pia Nissen,
132 JORDANO VENTIMILIGIA Astronaut v2, r.cac, r.čkš
O: Chelines Jhonnatan - Fulgencio M: Vanilla Moldau North
Chov: Miroslava
133 Top Target Klondaik v1, cac, čkš
O: Made in Spain Hermes M: Top Target Quintessence
Chov: Natalia Sviridova
PSI třída mimo konkurenci / RÜDE Ausser Konkurenz
134 Deep Space Astronaut v1
O: Made in Spain Tutiplen M: Vanilla Moldau North
Chov: Miroslava Suchá,
135 YES YES Astronaut v2
O: Mátraszépe Jaguar M: Vanilla Moldau North
Chov: Miroslava Suchá,
PSI třída veteránůi / RÜDE Veteran Klasse
136 Brix ze Severnich hor v1
O: Ezust Granith Unicum M: Denny z Mlatcu
Chov: Olga Zajptova
FENY třída štěňat / HÜNDINNEN Welpenklasse
137 Acyra Cherry Bohemia Asmar 1
O: In-Petto De Gabritho M: Goldie Hawn z Marzemu
Chov: Jiří Dráb,
FENY třída dorostu / HÜNDINNEN Jüngsteklasse
138 Fee-Däumelinchen Rauhteufelchen n
O: Little Buddha vom Erbhof M: Valentina-Toy les Amis du Channel
Chov: Heftenberger, Kerstin,
139 Sensation´s Wills Fly´n Time vn1
O: Sensation´s Man in Black M: Marwyn´s Time Flies
Chov: Irene E. Wessler,
FENY třída mladých / HÜNDINNEN Jugendklasse
140 Ballantines Perfect gift v1, cajc
O: ICh.In-Petto De Gabritho M: Ch.Ice Princes Fergie Semerádovic lupínek
Chov: Gabriela Rývorová
141 GREY TETIS TEKILA v4
O: Savali Play Boy, M: Grey Tetis Nezabudka
Chov: Kalinichenko G.P.,
142 Gebories DIPLOMAT OF ASTRONAUT ---
O: Starlings Narnie M: Gebories X- Elle
Chov: Eva + Göran Borg, Sweden
143 Greek Mystics de Trufas Negras v
O: Gillespie ia von Portenschlag M: Bohemia Prague z Budetskeho dvora
Chov: Omar Gabriel Fraile Argentina Kennel De Trufas Negras
144 History of Melody Piwowar v3
O: Sternenhoch Diablo de Trufas Negras M: Evita Essenia
Chov: Katarzyna Budasz
145 Top Target Eastern Queen ---
O: Top Target Klondaik M: Top Target Lucky Ticket
Chov: N.O.Sviridova,
146 Waikiki Astronaut v2
O: Zeb - Dutch v.d. ´N Oppasser M: Dax Jadzia Astronaut
Chov: Miroslava Suchá,
147 Fergie Golden Baby Radeto ---
O: Champ., USA, Can.,PL, Empire´s Weekend Warrior M: Universe Baby Drofa
Chov: Jan Tomšů
FENY mezitřída / HÜNDINNEN Zwischenklasse
148 Guernica Knížete Sternenhocha v2, r.cac, r.čkš
O: Sternenhoch Diablo de Trufas Negras M: Borgia Lucretia Knížete Sterne
Chov: Kateřina Čechová Mgr.
149 Honeysweet Moldau North v3
O: Empire Creator At Moldau North M: Youre Holly Moldau North
Chov: Libuše Stikarovská,
150 SHAKIRA Astronaut v1, cac, čkš
O: Zeb - Dutch v.d. ´N Oppasser M: Juliette Ernst Astronaut
Chov: Miroslava Suchá,
151 Victoria Astronaut v4
O: Zeb-Dutch v.d.N'Oppasser M: Gwyneth Astronaut
Chov: Miroslava Suchá
FENY třída otevřená / HÜNDINNEN Offene Klasse
152 ASTRA Z OGRODU FAUNY vd
O: CH.PL,MŁ.CH.PL Sasquehanna Campari M: PT1 Rika Mijagoz
Chov: Katarzyna Glapa,
153 For Fun Rezlark v3
O: Bowsers Flyin High M: Utopia Rezkark
Chov: Ing.Larisa Rezková
154 Love Song v. Brukenthal vd
O: Meinkismah Baron v. Brukenthal M: Pocker´s Tania for Brukenthal
Chov: Florin Beldean
155 Offelia Astronaut v1, cac, čkš
O: Zeb-Dutch v.d.N Oppasser M: Whitney Houston Astronaut
Chov: Miroslava Suchá
156 Super Play`s Jardinera ---
O: S Ch Cheline`s Piggy Man M: S Ch Super Play`s Belladonna
Chov: Miettinen, Mervi Vanha Myllytie 7 B Fin-01800 Klaukkala Finland
157 TOFFIFEE Astronaut v2, r.cac, r.čkš
O: Empire Creator At Moldau North M: Whitney Houston Astronaut
Chov: Miroslava Suchá,
158 Yzanny Star Drofa v4
O: Total Sam Drofa M: Ishbell-Lady Drofa
Chov: Drožová Jaroslava,
FENY třída pracovní / HÜNDINNEN Gebrauchshundeklasse
159 Geisy z Povodí Oharky v2, r.cac, r.čkš
O: Clipper Rezlark M: Džessy z Povodí Oharky
Chov: Jarmila Poláková
160 ONTARIA Astronaut v1, cac, čkš
O: ZEB - DUTCH v.d. ´N Oppasser M: Whitney Houston Astronaut
Chov: Miroslava Suchá
FENY třída šampionů / HÜNDINNEN Championklasse
161 OXANA Astronaut v1, cac, čkš, klubový vítěz
O: Zeb - Dutch v.d. ´N Oppasser M: Whitney Houston Astronaut
Chov: Miroslava Suchá,
162 Top Target Lucky Tiket v2, r.cac, r.čkš
O: Zeus De Coa Negra M: Vivat Barbudo Magic Victory
Chov: Natalia O. Sviridova,
FENY třída mimo konkurenci / HÜNDINNEN Ausser Konkurenz
163 ICH.Grace Kelly z Marzemu v1
O: CH.Empire's Weekend Warrior M: ICH.Cecille z Marzemu
Chov: Martina Zemanová
FENY třída veteránůi / HÜNDINNEN Veteran Klasse
164 ICH. Brenda z Marzemu v1
O: CH. Aristides Rheingau of Moldau M: Bára Myšilovka
Chov: Martina Zemanová,
165 CH. Cecille z Marzemu v2
O: CH.Rheingau Aristides of Moldau M: ICH.Arnika z Marzemu
Chov: Martina Zemanová