Zwergschnauzer Schwarz
PSI třída štěňat / RÜDE Welpenklasse
63 DOLMA LING´S Yippee 1
O: Black Emac Gambler to Dolma Lings M: Dolma Living's Lizella
Chov: Anderssen Vidar, Norsko
PSI třída dorostu / RÜDE Jüngstenklasse
64 Filou von Gloria-Viva vn1
O: Cowboy Rezlark M: Bea von Gloria-Viva
Chov: A.+C.Kubitz
PSI třída mladých / RÜDE Jugendklasse
65 Astor z Chlumských luhů v3
O: Birli's Im Still Standing M: Amaly from Pink Garden
Chov: Jaroslava Brabcová
66 Empiree's Reflection At Rezlark v2
O: Meikinsmah N Markwin Go Postal M: Empire Meikinsmah MirrorMirror
Chov: Vicki E.A.Stephens-Tracy Hiuser Canada
67 Original Rezlark v1, cajc
O: Chelines Black Balduino M: Utopia Rezlark
Chov: Larisa Rezková Ing.,Zlatníky 17
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
68 Bouvbear`s Maestro v1, cac, klubový vítěz, bob
O: DKCh Chinon`s Quick On The Trigger M:ICH.Bouvbear’s For Non Blondes
Chov: Fagernes, Lisemette & Svein
69 GALLANT Hermes ---
O: CH.PL Chalenger Hermes M: INT.CH Zahra Hermes
Chov: Wardach Marek
PSI třída otevřená / RÜDE Offene Klasse
70 BIRLI´S Im Still Standing v2, r.cac, r.čkš
O: Pepalfa´s Gorgeus-Gay M: Birli Black Butter Fly Flip
Chov: Birgitte Jacobsen, Dánsko
71 Bouvbear`s High Five v1, cac, čkš
O: NCh Black Emac Bingo M: ICH.Bouvbear’s For Non Blondes
Chov: Fagernes, Lisemette & Svein
72 Chasar z Kočičího údolí vd4
O: Don't Forget Me v.d.Spikke M: Enrika Erika Androis
Chov: Martina Nováková
73 Eran Chesna D'el Casa de Vita ---
O: Traveller van de Havenstad M: Chesna Amira D'el Casa di Vita
Chov: M.A.Velsma
74 Made In Spain DEXTER ---
O: INT.CH Made In Spain Lerele M: F,E,RUS.CH Made In Spain Jaque
Chov: Arino Pons Spain
75 Major Tom von der Königssäule ---
O: Eternal Gambler Moonlight Shadow M: Barba Nigra Indira Ghandi
Chov: Thöming
76 Phoenix Hajko Nerita vd3
O: Diable v.d.Havenstad M: Vamp v.d.Brunnengarten
Chov: Agnieszka Hajko
77 Pirrkko's Dark Sky ---
O: ICH WW Vide-Iskut Jämtesjons M: NUCH Bouvbear’s Cheerleader Us
Chov: Romsas Mona&Torkeif,
78 Waldemar Androis ---
O: Kelly´s Yessie Yames M: Royal Rapsodie Androis
Chov: Andrea a Alois Horákovi,
PSI třída šampionů / RÜDE Championklasse
79 Casper Rauhteufelchen v4
O: Gone with the Wind van de Spikke M: Disco Dancer van de Spikke
Chov: Heftenberger, Kerstin,
80 Cowboy Rezlark v3
O: Xmagicman v.d.Havenstad M: Vinessa v.d.Havenstad
Chov: Ing.Larisa Rezková
81 Insurgent Black Samba v2, R.cac, r.čkš
O: Bouvbear's Boggie May Way Back M: Elisabeth Queen Black Samba
Chov: Krizek Stanislav,CZ
82 Kelpi´s Tod Jr V Tod v1, cac, čkš
O: Ch.Skansen´s Tod V Thankyou M: Ch.Athena Oric Central
Chov: Richard Tomsett, Canada
PSI třída veteránůi / RÜDE Veteran Klasse
83 Yeoman Nelson Androis v1
O: Ich. Da Vinci v.d. Brunnengarten M: Ch. Sweet Sara Moldau North
hov: Andrea a Alois Horákovi,
FENY třída štěňat / HÜNDINNEN Welpenklasse
84 DAMA Dyas 1
O: JCHPL Quino De Puchera M: JCHPL CHPL INTCH Emmi Dyas
Chov: Grabalowski Andrzej
85 Macmaster´s Wilma In Black 2
O: Impact´s Valid Victory M: Ika-Be´schnauzers´ Bonita In Black
Chov: Merete Delin Morales,
FENY třída dorostu / HÜNDINNEN Jüngsteklasse
86 Frieda vom Gloria Viva ---
O: Cowboy Rezlark M: Bea vom Gloria Viva
Chov: Kubitz, Andreas und Christiane Leipzig
87 HAPPY HEAVEN Hermes ---
O: Made In Spain Dexter M: CH.PL Wiki z Hofjaru
Chov: Wardach Marek,
88 Ice Princess Hermes vn1
O: Made in Spain Hermes M: Pepalfa's New-Noble
Chov: Marek Wardach
FENY třída mladých / HÜNDINNEN Jugendklasse
89 Alessandra Androis v2
O: Yeoman Nelson Androis M: Manon Lescaut Androis
Chov: Horákovi Andrea a Alois,
90 Beauty Novozámecká vd
O: Chelines Black Balduino M: Barbie od Ježků
Chov: Mgr.Alice Káňová
91 Carribean Pearl Bohemia Ness diskvalifikace
O: Chelines Black Balduino M: Andalusie Bohemia Ness
Chov: Jana Kaniaková,
92 Constance Iris Bohemia Ness vd
O: Chelines Black Balduino M: Andalusie Bohemia Ness
Chov: Jana Kaniaková
93 Crystal Corazon Bohemia Ness vd
O: Chelines Black Balduino M: Andalusie Bohemia Ness
Chov: Jana Kaniaková
94 Fajra van de Havenstad v1, cajc
O: Emir M: Begum van de Havenstad
Chov: C.de Muelenaer
95 Fatyma Valorian vd
O: Xmagicman van de Havenstad M: Ave Maria Valorian
Chov: Žaneta Valentová,
96 Odetta Rezlark v3
O: Chelines Black Balduino M: Utopia Rezkark
Chov: Ing.Larisa Rezková
97 Orlanda Rezlark v4
O: Chelines Black Balduino M: Utopia Rezkark
Chov: Ing.Larisa Rezková
FENY mezitřída / HÜNDINNEN Zwischenklasse
98 Fenna Dyma D'el Casa di Vita v1, cac, čkš
O: Made in Spain Yahoo M: Dyma Chesna D'el Casa di Vita
Chov: M.A.Velsma
99 Idea-Fix Rezlark ---
O: Made in Spain Xerez M: Utopia Rezkark
Chov: Ing.Larisa Rezková
100 Iza-Dona Rezlark v2, r.cac, r.čkš
O: Made in Spain Xerez M: Utopia Rezkark
Chov: Ing.Larisa Rezková
101 Kelpi´s Maybe V Tod ---
O: Ch.Skansen´s Tod V Thankyou M: Ch.Athena Oric Central
Chov: Richard Tomsett, Canada
102 Pachira Knight of Danian vd3
O: Playboy Rezlark M: Juliette Knight of Danian
Chov: Ing. Daniela Koláčová,
FENY třída otevřená / HÜNDINNEN Offene Klasse
103 Barbie ze Slunečné verandy vd3
O: Omar Sharif Androis M: Eylin Ardnaxela
Chov: Radmila Volná
104 Dolma Ling's Once In A Lifetime ---
O: N UCH Dolma Ling's Jack-Pot M: N UCH Grace in Black Emma Av Dolma Ling
Chov: Andressen Vidar,
105 Ofélie Knight of Danian vd
O: ICH.Da Vinci v.d.Brunnengärten M: Cheeky Beauty Knight of Danian
Chov: Ing.Daniela Koláčová,
106 Oh-Oh von der Königssäule v2, r.cac, r.čkš
O: Lagerfeld von der Königssäule M: Heaviness von der Königssäule
Chov: Agnes Thöming,
107 Penelope Cruz Hajko Nerita v1, cac, čkš, klubový vítěz
O: Diable v.d.Havenstad M: Vamp v.d.Brunnengärten
Chov: Agnieszka Hajko,
108 Tornado Lou Androis vd4
O: Chelines Black Balduino M: Luciana Androis
Chov: A.+A.Horákovi
FENY třída šampionů / HÜNDINNEN Championklasse
109 CH.Andalusie Bohemia Ness v1, cac, čkš
O: ICH.Da Vinci v.d.Brunnengärten M: CH.Brooke Shields z Šardanu
Chov: Jana Kaniaková
110 Folk Dance Rezlark ---
O: Bowsers Flyin High M: Utopia Rezkark
Chov: Ing.Larisa Rezková
FENY třída veteránůi / HÜNDINNEN Veteran Klasse
111 Queen Victoria Androis v1
O: Ranger-N M: Marilyn Androis
Chov: Andrea a Alois Horákovi