Zwergschnauzer Weiss
PSI t ří da dorostu / R Ü DE J ü ngstenklasse
1 Amis Ravanelis n
O: Mercury Švarcava M: Beauty Queen Alebana
Chov: Eliška Čapková
PSI třída mladých / RÜDE Jugendklasse
2 Las Vegas vom Hella-Hof v1, CAJC
O: Ch.Matraszepe Revolution M: Ch.Empire Starlet vom Hella-Hof
Chov: Fam. Hänze
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
3 Adonis di Domenico Danica VD1
O: Black Beatles “Quenzo – Luhi M: Haglandula Trigenimus
Chov: Kyriakos Danikas
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
4 Benetton Well Fair V1, CAC, ČKŠ
O: Sarin Fluid Bianco Olgas M: New Orange Bianco Olgas
Chov: Irena Přibylová
5 Burgensis Praegredior VD2
O: Phill Blue La Nanasim M: Ykelenstam´s Kirké Praegredior
Chov: Martina Vlčková
6 Xebec Ballack ---
O: Ch. Matraszepe Wunderkind M: Ch. Daisy Rey Prag
Chov: Gerster Jelena
PSI třída otevřená / RÜDE Offene Klasse
7 Artifex Praegredior VD2
O: Orin Bianco Olgas M: Besta od Flamendra
Chov: Martina Vlčková
8 Falco powers for victory of Maple Leaf V1, CAC, ČKŠ
O: Quasi White Winter Storm v.d.Spikke M: It's Now Or Never v.d.Spikke
Chov: Schnettler,
9 Zacharias of Bianco Olgas ---
O: Erythro Trigenimus M: Dakota Domina Bianco Olgas
Chov: Snížková Olga,
PSI třída šampionů / RÜDE Championklasse
10 Esprit in White vom Hella-Hof V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB
O: Ch.Star's of White Night Versa M: Ch.Matraszepe Hasta La Vista
Chov: Fam. Hänze
11 Made in Spain Keffir V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: Made in Spain Chinchon M: MNT High's Made for Spain
Chov: Pons Angel, Spain
FENY třída mladých / HÜNDINNEN Jugendklasse
12 Amálka Ami Dorothea ze Solné V2
O: Karwish Your Stuff M: Dorothea z Malé Štěpánské
Chov: Jarmila Wojnarová,
13 Top Target Donna Roza V1, CAJC
O: Bambrus Ivory King of the Hill M: Eisern Cosi Fan Tuttie
Chov: N.O.Sviridova
14 Wonderful Dream Švarcava VD3
O: Ch. Karwish Strut Your Stuff M: Ch. Mátraszépe White Peal for Svarcava
Chov: Hedvika Marková
FENY mezitřída / HÜNDINNEN Zwischenklasse
15 BABY Zelené jezírko V1, CAC, ČKŠ
O: Euro Snowwhite v.d.Spikke M: Adélka Zelené Jezírko
Chov: Hedvika Hejhalová
16 Belligera Praegredior V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: Phill Blue La Nanasim M: Ykelenstam´s Kirké Praegredior
Chov: Martina Vlčková
17 Desire Me of Roxy's Pride ---
O: Ch. Wonderboy Walter of Roxy's Pride M: Ch. Especcialy Crystal vd Spikke
Chov: Stolzenbach-van Londen Netherlands
FENY třída otevřená / HÜNDINNEN Offene Klasse
18 Andra of Bianco Olgas VD
O: Finndream Cerridwens M: Mysteria Liza Bianco Olgas
Chov: Olga Snížková
19 Eternal Model vom Hella-Hof V1, CAC, ČKŠ
O: Star's of White Night Versace M: Matraszepe Hasta La Vista
Chov: Fam.Hänze,
20 Evieta vom Schloss Letitia V3
O: Made in Spain Keffir M: Uriah von der Satans Meute
Chov: Heidi Emmrich, D
21 Kingsport´s Batticuore WHQUE V4
O: Mr. King´s Why Not M: Mr. King´s Queen
Chov: Ledermayr Quidenus,Uli PortenschlagArgentina
22 Matraszepe Hasta La Vista V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: Made in Spain Chinchon M: Heather van de Spikke
Chov: Sandor, Csaba
FENY třída šampionů / HÜNDINNEN Championklasse
23 Ch. Made in Spain Topten V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: Ch. Made in Spain Je-Je-Je M: Ch. Made in Spain Frente-A-Frente
Chov: Pons Arino Angel Španělsko
24 Empire Starlet vom Hella-Hof V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍTĚZ
O: Ch.Star's of White Night Versa M: Ch.Matraszepe Hasta La Vista
Chov: Fam.Hänze
Zwergschnauzer Schwarz-Silber
PSI třída mladých / RÜDE Jugendklasse
25 Crescent Happy Mafian V4
O: Sancho del Berrocal M: Sweet Jane Happy
Chov: Kamila Světelová,
26 Inspector Rezlark V1, CAJC
O: Sancho del Berrocal M: Bouvbear's I'm for Rezlark
Chov: Ing.Larisa Rezková,
27 No for Sale Malý kavalír V3
O: CH. Chottans Vagabond for Me M: CH. Algris Absolut Victory
Chov: Daniela Ullrichová,
28 Roki ze Šternberské střže VD
O: Damients Exot z Císařovy louky M: Jolli ze Šternberské střže
Chov: Zdeňka Stránská
29 ZENITH z DIXIE VD
O: Sancho del Berrocal M: Jumbo Jet z Dixie
Chov: Šindelářová Michala,
30 Zodiac z Dixie V2
O: Sancho del Berrocal M: Jumbo Jet z Dixie
Chov: Michala Šindelářová
PSI mezitřída / RÜDE Zwischenklasse
31 Noble Monument´s Atman V1, CAC, ČKŠ
O: Djakartas So Splended M: Ich. Noble Monument´s Alway Be An Angel
Chov: Michala Šindelářová
32 Turn Up Vis A Vis V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: Am Ch Repetition`s Life of Crime M: Intro Stazel
Chov: Sztukiert, Ewa & Monika
33 You´re Everything z Dixie V3
O: Sancho del Berrocal M: Renaissance Age z Dixie
Chov: Šindelářová Michala
PSI třída otevřená / RÜDE Offene Klasse
34 Gentleman Rezlark V2, R.CAC
O: Pip`n That`s My Story M: Morfina Mafioso
Chov: Rezkova Larisa
35 Meinkinsmah's I Found My Thrill V3
O: Opalmis The Real Deal M: CH.Meikinsmah's Im Sirius Dam
Chov: Tracy Hiuser
36 Xpresso z Dixie V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BOB
O: Ich. Jubilee´s Football Figo M: Ich. Galaxy z Dixie
Chov: Michala Šindelářová
PSI třída šampionů / RÜDE Championklasse
37 CH Excalibur Rezlark V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: ICH Hassanhill s Allarou Santa Knyrys M: ICH Morfina Mafioso
Chov: Larisa Rezková,
38 Léonieke's Kris – Bajoy ---
O: Multi.Ch.Batman of Taita's Ushabi M: Multi.Ch.Léonieke's Joyce - La
Chov: Léonie Verbruggen
39 Scudder Rosel v.d'n Oppasser V1, CAC, ČKŠ
O: CH.Angelo von Marten M: CH.Rosel-Sheela de Rooijse Hof
Chov: J.PM.Nouwen
PSI třída veteránůi / RÜDE Veteran Klasse
40 Aldo vom grauen Papagei ---
O: Massimo vom Zauberlehrling M: Aika vom Eichendamm
Chov: B.u.F.Stiller
41 Mafian Bohemia Vulkan V1
O: Cato Vulkan M: Chance Bohemia Vulkan
Chov: Hana Kurfürstová
FENY třída dorostu / HÜNDINNEN Jüngsteklasse
42 Oxana Černý havran VN1
O: Djakartas Uptown Boy M: Danae Grand Calvera
Chov: Lenka Kombercová,
FENY třída mladých / HÜNDINNEN Jugendklasse
43 BILLI von der Stadt Dachau ---
O: Devil´s Breed Asterix M: Yasmina von den Gremlins
Chov: Fam.Lemke,
44 CAROLAIN Happy Mafian V
O: Ch. SANCHO del Berrocal M: Sweet Jane HAPPY
Chov: Kamila Světelová,
45 Follow Your Heart Grand Calvera V
O: CH Sailer´s R. S. Tiger Woods M: CH Hassanhill´s Sweetest of All
Chov: Denisa Havelková,
46 Happy Rezlark V
O: Ich.Sasquehanna Koniak M: Ich.Elissa Rezlark
Chov: ing.Rezkova Larisa
47 I'm Kiss Rezlark V2
O: Sancho del Berrocal M: Bouvbear's I'm for Rezlark
Chov: Ing.Larisa Rezková,
48 New Victory Malý kavalír V4
O: CH. Chottans Vagabond for Me M: CH. Algris Absolut Victory
Chov: Daniela Ullrichová
49 Scedir Geenadavis V1, CAJC
O: Freddymercury Scedir M: Jodiefoster Scedir
Chov: Fabio Ferrari,
50 Zombie z Dixie V3
O: CH. Sancho del Berrocal M: Jumbo Jet z Dixie
Chov: Michala Šindelářová
FENY mezitřída / HÜNDINNEN Zwischenklasse
51 berry Bee Falaksa ---
O: Nikolas Bohemia Vulkan M: Lusy Černý havran
Chov: Pavlína Marková,
52 Xtravagance z Dixie V1, CAC, ČKŠ, KLUBOVÝ VÍTĚZ
O: Ich. Jubilee´s Football Figo M: Ich. Galaxy z Dixie
Chov: Michala Šindelářová
FENY třída otevřená / HÜNDINNEN Offene Klasse
53 Beautiful Happy Mafian V1, CAC, ČKŠ
O: Damients Exot z Císařovy louky M: Sweet Jane Happy
Chov: Kamila Světelová
54 Bouvbear`s In Concert ---
O: Hassanhill's Dangerous M: Scedir Hi-Tech Na
Chov: Fagernes, Lisemette & Svein
55 Chyma ze Sváškova dvora V4
O: Unkas Bohemia Vulkan M: Haidy ze Sváškova dvora
Chov: Hana Eliášková
56 DEBI Happy Dog ---
O: Intch. Always An Optimist M: Abi Happy Dog
Chov: Monika Tokarska-Winiarska
57 Jady-Black-Velvet v.d'n Botterpot V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: Scudder-Rosel v.d'n Oppasser M: Black-Velvet v.d'n Oppasser
Chov: S.J.Janssen-Groesbeek
58 Oxi ze Šternberské strže V3
O: Damients Exot z Císařovy louky M: Jolli ze Šternberské střže
Chov: Zdeňka Stránská
59 Sweet Jane Olympia D
O: Sweet Jane Pepito Grillo M: Sweet Jane Alabama
Chov: Sarda Duran, Elisenda
FENY třída šampionů / HÜNDINNEN Championklasse
60 CH. Universe´s Miss V2, R.CAC, R.ČKŠ
O: CH. Ljubimij Borodach Arsenij M: CH. Algris Night Flauer
Chov: V. Bogdanová
61 Noble Monument´s Czech Challenger V1, CAC, ČKŠ
O: L´est Jardin´s Fly Little Star M: L´est Jardin´s Aktiv Silver Look
Chov: Mauline Jacobsson Sweden
310 Ch.Good Luck Rezlark V3
O: Ch. Pip'n That's My Story M: Ich.Morfina Mafioso
Chov: ing.Rezkova Larisa
FENY třída veteránůi / HÜNDINNEN Veteran Klasse
62 ICH. Arnika Silver Malý kavalír V1
O: CH. Charlie Bohemia Vulkan M: Fidonie Ši - Mon
Chov: Daniela Ullrichová